Yhteystiedot

            

Tukkutalo Heinonen Oy
Tuottajantie 41

60100 SEINÄJOKI

Y-tunnus: 0870891-9

Puhelinvaihde:
06-4210 210
Tukkumyynti:
06-4210 230
Laskutus:
06-4210 250
Varasto ja kulj:
06-4210 260
Fax:
06- 4210 222

 

Sähköposti:
info(AT)tukkutalo.fi      

Aukioloajat:
Myynti:  08.00-15.30 

Varasto1: 18.00-02.00   

Varasto2: 04.00- 14.00

 

www.tukkutalo.fi www.hedelmaboxi.fi www.palvelutukkurit.fi www.takuullalahelta.fi

Tukkutalo sekä Hedelmäboxi Facebookissa:

 

Konttori

Myynti ja ostot

 

 

Kimmo Heinonen
Toimitusjohtaja
06-4210 234
040-5757570
kimmo@tukkutalo.fi

Jiipee Heinonen            Ostopäällikkö                      
06-4210 231
040-5353530
jiipee@tukkutalo.fi

 

Riitta Komulainen  Asiakkuusvastaava                        06-4210 253
riitta@tukkutalo.fi

Paula Lehtovaara

06-4210 257
paula@tukkutalo.fi

Seppo Harju   
06-4210 232
seppo@tukkutalo.fi

Teija Heinonen
06-4210 252
teija@tukkutalo.fi

 

Olli Unkuri
06-4210 238
olli@tukkutalo.fi

Kenth Ehrström                   06-4210 233
kenth@tukkutalo.fi

 Elina Heinonen                        06-4210 259 tai 040-7407400 elina@tukkutalo.fi

 Silvo Salmela
Varastovastaava Ilta
06-4210 260

Esa Pöytälaakso Varastovastaava aamu                 06-4210 260  varasto@tukkutalo.fi

Jussi Korvola Logistiikkavastaava           jakelu@tukkutalo.fi

 

Varastollemme voitte vielä soittaa päivystys kännyköiden lisäksi, mahdollisista lisäyksistä
koskien varastotuotteita. Varaston puhelin 06 - 4210 260
(Keräilijöiden ollessa paikalla)
Varasto ei käsittele reklamaatioita ym. vastaavia asioita.
 

 

Heinonen jpg-188x125mm-2

Näytä suurempi kartta